Order Czerwonej Podwiązki

Order Czerwonej Podwiązki
Rok 2015
  • Elżbieta Kisielewska - za Grupę i Koło Teatralne oraz wykłady
  • Grażyna Dyszkiewicz - za współprowadzenie recepcji KKK, Kolo Fotograficzne, Grupę teatralną
  • Magda Maciejewska - za Koło Taneczne i Grupę Teatralną
  • Joasia Lisowska - za inspiracje, pomysły i aktywność
    Rok 2014
  • Małgosia Samecka - za wierność
  • Mira Grecka - za aktywność merytoryczną i wycieczkę
  • Danusia Moskwa - za aktywną pomoc
  • Irena Kondratowicz - za współpracę
    Rok 2013
  • Ewa Żabczyńska - za wycieczki
  • Dana Wieczorek - za warsztaty plastyczne i facebooka Klub Klasy Kobiet
  • Hania Mieszkowska - za filcowe warsztaty i dzieci
  • Ela Romanowska - za szlachetną paczkę
  • Elżbieta Krawczyńska - za szlachetną paczkę i w ogóle
  • Grażyna Włodarz - za wsparcie literackie
    Rok 2012
  • Ewa Falkowska - za książkę kucharską i powód dla którego ją napisała
  • Ewa Zambrzycka - za wieczne trwanie
  • Elżbieta Gajowniczek - za wystawy i konkursy fotograficzne
    Rok 2011
  • Ania Berezowska - za otwartość i odwagę prelekcji
  • Gosia Bojarska - za promowanie zdrowego stylu życia w KKK
  • Agata Niewiarowska - za opiekę literacką nad Klubem i prezentacje Palcem po mapie
    Rok 2010
  • Joasia Bukowy - za Koło brydżowe i jaskinię hazardu
  • Lucyna Włodarczyk - za obsługę akcji zakrętki
  • Elżbieta Szczypiorska - za obsługę akcji Szlachetna Paczka
  • Ewa Guzowska - za pomoc przy zapisach UDW
  • Lilka Henclewska - za pomoc w administrowaniu UD
    Rok 2009
  • Ewa Woroniecka - za mobilną bibliotekę
  • Anka Wikieł - za gotowość na wezwanie
  • Beata Rybarkiewicz - za wycieczki i inne
    Rok 2008
  • Elżbieta Jodłowska - za otwarcie puszki klimakterium i wielkoduszność
  • Dorota Adamska - za wizjonerskie, pełne zaufania zrozumienie i wsparcie
  • Rita Wrześniowska - za wierne trwanie i pomoc w prowadzeniu Klubu
  • Iwona Rabś - za serwis kulturalno - oświatowy
  • Elżbieta Marszałkowska - za opiekę nad Alą i Wszędobylskie
  • Dorota Czernicka - za Wszędobylskie
  • Magda Kryńska - Ilczuk - za Wszędobylskie
    Rok 2007
  • Katarzyna Hagmajer - za serdeczne goszczenie od pierwszych dni i użyczenie lokalu na spotkania Klubu Klasy Kobiet
  • Małgorzata Liszyk - Kozłowska - za Optymistki
  • Monika Buczyńska - za uprawianie talentu na naszym gruncie
  • netBOX - Strony internetowe